Fakülte Yönetim Kurulu

DEKAN: Prof. Dr. Ulus ÇEVİK

 
TEMSİLCİ ÖĞRETİM ÜYELERİ GÖREV BİTİŞ TARİHİ
Prof. Dr. Abdulazim YILDIZ 17.11.2023
Prof. Dr. Ulvi Can ÜNLÜGENÇ 23.12.2023
Prof. Dr. Mutlu AVCI 23.12.2023
Doç. Dr. Mustafa ORAL 13.02.2022
Doç. Dr. Cenk ŞAHİN 13.02.2022
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet İlteriş SARIGEÇİLİ 21.10.2023