Fakülte Kurulu

DEKAN: Prof. Dr. Mesut BAŞIBÜYÜK

BÖLÜMLER
BÖLÜM BAŞKANI
GÖREV BİTİŞ TARİHİ
Bilgisayar Müh.
Prof. Dr. Selma Ayşe ÖZEL
14.11.2020
Biyomedikal Müh.
Prof. Dr. Mustafa GÜVEN
20.07.2020
Çevre Müh.
Prof. Dr. Olcayto KESKİNKAN
30.07.2021
Elektrik-Elektronik Müh.
Prof. Dr. Ulus ÇEVİK
15.02.2022
Endüstri Müh.
Prof. Dr. Ali KOKANGÜL
09.10.2020
İnşaat Müh.
Prof. Dr. İsmail Hakkı ÇAĞATAY
25.03.2020
Jeoloji Müh.
Prof. Dr. Ulvi Can ÜNLÜGENÇ           
27.06.2021
Maden Müh.
Prof. Dr. Özen KILIÇ
27.12.2020
Makine Müh.
Prof. Dr. Hüseyin AKILLI
05.12.2020
Otomotiv Müh.
Prof. Dr. Ali KESKİN
29.06.2021
Tekstil Müh.
Prof. Dr. Ramazan Tuğrul OĞULATA
04.02.2022
 
 
TEMSİLCİ ÖĞRETİM ÜYELERİ
GÖREV BİTİŞ TARİHİ
Prof. Dr. Hasan ÇETİN
20.03.2021
Prof. Dr. İlyas EKER
11.02.2022
Prof. Dr. Ali Hamza TANRIKULU
11.02.2022
Doç. Dr. Turgay İBRİKÇİ
30.03.2020
Doç. Dr. Füsun DOBA KADEM
28.09.2022
Dr. Öğr. Üyesi Melik KOYUNCU
16.04.2021